Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miejskie place zabaw przy szkołach do odnowy


Urząd miasta zlecił wymianę nawierzchni placów zabaw przy szkołach podstawowych nr 2 i 3. Nowe sprawią, że na obiektach będzie jeszcze bezpieczniej i zwiększy się komfort spędzania na nich czasu.


Na placach zabaw wykonywane są nawierzchnie poliuretanowe w technologii dwuwarstwowej. Prace na tym przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie są już niemal ukończone, wkrótce powinna zostać także wymieniona nawierzchnia na placu przy Szkole Podstawowej nr 2. Oba zadania wykonuje wyłoniona przez Miasto Mława firma AUREL s.c. M. Zielińska, A. Zieliński z Dziekanowa Polskiego.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Julka
Julka
1 rok temu

Nieumiejętne ogłoszenie przetargu, później wygrywają pseudo wykonawcy…

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Julka

… i o to chodzi, że ma wygrać ten kto ma wygrać 😀
To jest przemyślane ustawienie przetargu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x