Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dostaliśmy 24,5 mln na ul. Nową w Mławie


Znaleźliśmy się pośród 52 wnioskodawców w kraju, którzy otrzymali bezzwrotne dofinansowanie dla samorządów na rozwój stref przemysłowych z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. Pieniądze w wysokości 24,5 mln będą przeznaczone na zadanie pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 2375W – ul. Nowa w Mławie jako drogi dojazdowej do Dzielnicy Przemysłowej.

Droga powiatowa nr 2375W stanowi bezpośredni dojazd i połączenie z planowanymi do zagospodarowania terenami inwestycyjnymi Dzielnicy Przemysłowej w Mieście Mława Realizacja inwestycji poprawi warunki obsługi i rozwoju planowanych spójnych funkcjonalnie terenów inwestycyjnych Dzielnicy Przemysłowej. Roboty przy rozbudowie tego odcinka będą polegały na wykonaniu robót rozbiórkowych, ziemnych, wykonaniu wzmocnienia istniejącej konstrukcji jezdni naszer.7 m i dł. 844,50 m, wykonaniu zjazdów indywidualnych i publicznych, chodników usytuowanych przy jezdni na długości strona lewa 58 m, strona prawa 47,50 m oraz chodników odsuniętych od jezdni długości strona lewa 786,50 m, strona prawa 797,00 m, ścieżki rowerowej dwukierunkowej o długości844,50 m, oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie kanalizacji deszczowej, oświetlenia, parkingów, zatok autobusowych oraz usunięcia kolizji w branży sieci kanalizacji sanitarnej, elektrycznej, gazowej, wodociągowej i telekomunikacyjnej. Na skrzyżowaniu ul. Nowej z ul.Mechaników i Abp A. Nowowiejskiego zaprojektowano rondo co zwiększy bezpieczeństwo, gdyż jest duża liczba pojazdów przejeżdżających w kierunku dzielnicy przemysłowej i odwrotnie. Na wlotach zaprojektowano wysepki (azyle) umożliwiające bezpieczne przejście dla pieszych. Nośność drogi po rozbudowie wyniesie 115 kN.

Dzięki przebudowie drogi umożliwiony zostanie mieszkańcom powiatu mławskiego i ościennych powiatów dostęp do dzielnicy przemysłowej, co ułatwi jej zagospodarowanie i zapewni warunki do jej rozwoju.

Przewidywana wartość Inwestycji 25.000.000,00 zł. Wkład własny powiatu to 500.000,00 zł. A dofinansowanie w kwocie 24 500 000,00 zł otrzymaliśmy w ramach piątej edycji Rządowego Program Inwestycji Strategicznych Polski  Ład skierowanych do samorządów na rozwój stref przemysłowych.

mat. sponsorowany

autor: Starostwo Powiatowe w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
82 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pracownik
Pracownik
1 miesiąc temu

Serdecznie dziękuję mlawskiemu pis za to ze nareszcie codziennie będę jezdzila do pracy piękna drogą z pięknym rondem. Bedzie bezpieczniej i bezkolizyjnie. Dziekuje PISowi w Mławie

Mnb
Mnb
1 miesiąc temu
Reply to  Pracownik

A może podziekuj PIS że blokują ogromne pieniądze z Unii Europejskiej na rozwój naszego kraju. Dodatkowo przez PIS płacimy ogromne kary. Za środki z Unii można by zrobić bardzo wiele pożytecznych inwestycji. Nie potrafię zrozumieć jak można dziękować najbardziej szkodliwej partii jaka rządziła w Polsce.

Adam
Adam
1 miesiąc temu
Reply to  Mnb

Dzięki PIS na dzień dzisiejszy wstrzymane zostały wszystkie fundusze z Unii Europejskiej. Wielkie brawa PIS za blokowanie rozwoju Polski. I wszystko to aby utrzymać się przy władzy. Taki jest właśnie PIS aby tylko utrzymać władze.

Xawery
Xawery
1 miesiąc temu
Reply to  Mnb

Niestety takich DURNI, którzy uwielbiają PIS Z ZIOBRĄ, I KACZYŃSKIM NA CZELE MAMY TAKZE W MŁAWIE!! Jak można taką bandę złodzieji popierać !!

O77
O77
1 miesiąc temu
Reply to  Xawery

TwBolo, Piajak Kwach, Folksdojcz Donek przy nich prezes to pikuś .Jak to się mówi jak kto lubi. Ja lubiłem heheszki Kwaha po alko i mądrości Bronka …

Pragmatyczny
Pragmatyczny
1 miesiąc temu

Wszystko co powoduje że zwiększa się dobrostan , wszystko co jest zgodne z Polską racją stanu i polepsza dobrobyt mieszkańców naszego kraju przy jednoczesnym zachowaniu sprawiedliwego podziału zysków dla wszystkich a szczególności tych słabszych jest godne podziwu i zasługuje na pochwałę. Nie obchodzą mnie żadne lewe i prawe strony będzie nowa droga i jest ok.

Mnb
Mnb
1 miesiąc temu
Reply to  Pragmatyczny

Ile więcej było by takich dróg gdyby PIS nie blokował pieniędzy z Unii Europejskiej. Trzeba myśleć realnie a nie podniecać się jedno drogo.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 miesiąc temu
Reply to  Mnb

Gdyby PiS nie blokował tych unijnych pieniędzy– to na jazdy powiat przypadało by na inwestycje 2 miliardy złotych, a na każdą gminę 220 milionów, trzeba być idioto aby tego nie dostrzegać, !!!

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 miesiąc temu
Reply to  Pragmatyczny

Niestety działanie PIS, nie jest zgodne z Polską Racja Stanu, — czyż nie dostrzegacie tego co robi PiS, i do tego z poparciem Kościoła!!

Mławiak
Mławiak
1 miesiąc temu

Brawo Mławski PiS. Dziękujemy za te pieniądze dla Mławy. Są potrzebne. Bez Was by ich nie było. Dzięki za Wasze wsparcie.

Jo jo
Jo jo
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

Brawo pisiory i tak wasze dni są policzone

Xawery
Xawery
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

Niestety w Mławie tacy naiwni jak ty są zmorą tego miasta!! „*****. *** I jego wyborców!!!

Jjj
Jjj
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

Nie wieże że ludzie mają tak wyprane mózgi jak ty. Małe firmy upadajo, wszystko drożeje. A ten biję brawo PIS który jest za to odpowiedzialny. Najgorsza partia jaka była u władzy.

Kola
Kola
1 miesiąc temu

Brawo Starosta, boli ratusz? i tak ma boleć, uczyć się pozyskiwać środki a nie robić za własne tylko!!

Bóbr
Bóbr
1 miesiąc temu

Łaskawcy hehehe….+++++ +++

Last edited 1 miesiąc temu by Bóbr
Jo jo
Jo jo
1 miesiąc temu
Reply to  Bóbr

Teraz to bendo się wozić i raporty słać do jarusia , dziady ***** ***

Stefan
Stefan
1 miesiąc temu

Pozyskanie tak dużej kwoty na inwestycję to sukces . Bez pieniędzy zewnętrznych ta ulica nie byłaby nigdy przebudowana. Dofinansowano tylko 50 podobnych zadań w całej Polsce. Droga będzie służyć nie tylko „koreańczykom”. Po wybudowaniu „Obwodnicy Zachodniej” będzie to dojazd do tej trasy przez ul. Nową i ul. Działdowską. Przy ul. Nowej powstaną też nowe parkingi do obsługi przyległych zakładów oraz rondo na skrzyżowaniu z ul. Nowowiejskiego.

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Stefan

Ojej, jaki okryty w temacie. Nit nie neguję inwestycji i pozyskanych pieniędzy, tylko po co ta szopka, która też kosztuje. No ale pisiory palcem w bucie nie kiwną bez odpowiedniej oprawy. Pokazówka dla gawiedzi musi być. Lud musi widzieć, żeby w wyborach wiedział na kogo ma głosować. Lud kosztów nie liczy, Lud nie widzi jak władza ucztuje za pieniądze podatników, Lud widzi, że buduje., tyle że przede wszystkim buduje sobie poparcie.

Zorlo
Zorlo
1 miesiąc temu
Reply to  Kuba

Psl i Struzik nie lepsi, ledwie pogotowie przekazują a tak jak by conajmniej helikopter kupili

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Zorlo

No cóż nauka nie idzie w las.

Pisiory wszystkim się chwała, to i opozycja musi, nie ma wyjścia.

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Kuba

Miało być:
Jaki obryty w temacie…”

Mławianin
Mławianin
1 miesiąc temu
Reply to  Kuba

Co Ty człowieku wiesz o normalnym życiu? Ty tylko masz nienawiść i jad do PiS i nie obchodzi Cię że coś dobrego robi rząd i są pieniądze na inwestycje o których mówi w tak wyśmiewanym przez opozycję Polskim Ładzie. Twoim zdaniem rząd ma dawać pieniądze i nic nie może powiedzieć że dobrze rządzi. Tłum ma słuchać tylko oPOzycji i ujadania że jest źle i trzeba odsunąć rząd od władzy i wtedy opozycja przejmie władzę i oznajmi że kryzys i nie ma pieniędzy. Co za chore rozumowanie i wyprane mózgi przez propagandę informacyjną oPOzycji i media typu TVN ONET FMF FM INTERIA ZET INTERIA WIRTUALNA POLSKA itp.

Jo jo
Jo jo
1 miesiąc temu
Reply to  Mławianin

Te kochajacy pis podziękuj im za to co teraz jest

Deckard
Deckard
1 miesiąc temu
Reply to  Mławianin

Jak na razie to na każdym kroku to właśnie pis sprzedaje swoją propagandę. Takie dobre rzeczy robią jak na przykład wydanie 800 mln na „pewne ustalenia” odnośnie elektrowni atomowej gdzie kompletnie nic nie zostało zrobione. Ile inwestycji mogłoby zostać zrealizowane za pieniądze przepalone na wypłaty premie kierowniczkow i prezesów w pseudo spółkach SP? Z sąsiednich krajow zważą do Polski nielegalnie szkodliwe odpady za utylizację ktorych płacimy później my i nikt nie potrafi nic z tym zrobić. Wszyscy siedzą przy tym samym korycie, w tym kraju nigdy nie będzie lepiej dopóki będzie panowała taka bezkarność wśród polityków.

Jjj
Jjj
1 miesiąc temu
Reply to  Mławianin

Wybrany mózg to masz ty bo za dużą się naoglądałeś TV PIS.

Kijowski vel LLC
Kijowski vel LLC
1 miesiąc temu
Reply to  Mławianin

Też to mnie bardzo dziwi . Cały czas są narzekania. Domniemywam że większość piszących musieli stracić jakieś profity po zmianie władzy lub piszą żeby pisać .

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Mławianin

Summa sumarum to PiS nic dobrego nie robi. Podjudza tylko jednych na drugich, skłóca naród, nakręca inflację, promuje i wynagradza patologię i cały czas dba tylko o te grupy spoleczne które mogą mu zapewnić największą ilość głosów, a robi to z naszych wspólnych pieniędzy, z naszych podatków. Każdy krok tego rządu jest pod publiczkę, na pokaz. Kiedyś nie robiono z wszystkiego, nawet z najmniejszej dupereli takiej pompy.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 miesiąc temu
Reply to  Mławianin

Po tym co napisałeś to na prawdę jesteś chory, i powinieneś się leczyć!! Oglądaj dalej propagandę w TVP, tylko żebyś nie płakał jak nie będziesz miał, co do garnka włożyć bo wszystkie działania PiS zmierzają do tego że tak może być !!!

Missi
Missi
1 miesiąc temu

Cwaniaki o swoje kieszenie aby dbają, żeby na wakacje do Dubaju było

Wel
Wel
1 miesiąc temu
Reply to  Missi

o czym ty piszesz?

Vvv
Vvv
1 miesiąc temu

Proszę nie chwalić PIS większość dofinansowań pochodzi z Unii Europejskiej. A co robi PIS każdy wie przez jakoś izbę dyscyplinarno mamy zablokowane gigantyczne sumy na rozwój naszego kraju. Mało tego płacimy ogromne kary z tego powodu. Więc proszę nie chwalić PIS który blokuje ogromne pieniądze dla Polski.

Kijowski vel LLC
Kijowski vel LLC
1 miesiąc temu
Reply to  Vvv

Zwykły Kowalski ma wywalone na jakąś izbę i zazwyczaj nie bywa w sądach. Jak chcesz coś mądrego napisać to wytłumacz mnie innym po co jest 3 podział władzy i inne izby i duperele jak i tak wszystko poukładane …pieprzycie non stop to co zapodadzą w Tv i tak non toper.

Jan
Jan
1 miesiąc temu

Chyba nie potrafisz zrozumieć wypowiedzi. W komentarzu zostało napisane że przez izbę dyscyplinarno która ludzi nie interesuje. Są blokowane fundusze z Unii Europejskiej. A to już interesuje wielu. Bo jest blokowany rozwój kraju. A izba dyscyplinarna powstała wyłącznie po to aby karać przeciwników PIS. Nie na tym chyba polega demokracja.

Kijowski vel LLC
Kijowski vel LLC
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

A nadal nie obchodzi to zwykłego Kowalskiego tego głosuje za partią X i Y . Tak sobie to tylko można tłumaczyć . A wałek polega na czymś o którym obydwoje nie mamy teraz pojęcia ale się pewnie dowiemy. I spostrzeżenia typu blokowanie pieniędzy, że ci lub tamci coś odblokują lub inne pierdolety. Wybrała większość w wyborach akurat PiS to ma reszta ma zamknąć ryj i tyle. Tak teraz to widzę …

Adam
Adam
1 miesiąc temu

Ogarnij się człowieku bo bredzisz. Jeśli dla ciebie nie majo znaczenia zablokowane środki z Unii Europejskiej. To nie mamy o czym dyskutować.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 miesiąc temu

Dobrze by było gdybyś sam zamknął ten głupi ryj!! — i wtedy na portalu nie było by takich idiotycznych wypowiedzi,!!

Tak jest
Tak jest
1 miesiąc temu

On tylko pojechał po czek. Wcześniej wielką robotę wykonali radni PiSu

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Tak jest

„Wielką robotę” – ha ha ha, koń by się uśmiał 😀

Koń
Koń
1 miesiąc temu
Reply to  Kuba

Pru pru pyr pyr pyr

Kuń
Kuń
1 miesiąc temu
Reply to  Koń

Koń to raczej yyyyyhhhhhhhaaaaaaaa

Prawda
Prawda
1 miesiąc temu

Nie wiem czym się szczyci starosta, wszytko pod publikę a za wszystko i tak płacimy my. Wyniosły i niedostępny, najlepiej wiedzą osoby pracujące z tą osobistością na codzień. Większego gbura trudno spotkać na takim stanowisku. Pomyłka

Jaammm
Jaammm
1 miesiąc temu

Chyba remont na Kościuszki, Granicznej i Brukowej bardziej przydałby się mieszkańcom 🙁

Polo
Polo
1 miesiąc temu

Pan Rakowski nie wie co to wstyd i tańczy jak mu zagrają. Mam wielką nadzieję, że przy najbliższych wyborach nie zostanie wybrany bo to nie jest człowiek do jakiejkolwiek współpracy. Szorstki w obyciu, tylko do zdjęć z PiS świetnie pozuje.

Jo jo
Jo jo
1 miesiąc temu
Reply to  Polo

Bo mu prezes jarus na ka zuje

Manufry
Manufry
1 miesiąc temu

31 tysięcy za metr drogi! Jak tak dalej będzie to taniej wyjdzie robić drogi z marmuru. Zorganizowane złodziestwo…

Leonid
Leonid
1 miesiąc temu

Marszałek Województwa Struzik (PSL) nie chce dać pieniędzy na obwodnicę. A PiS jaki jest taki jest pieniądze na drogę dał a nie musiał.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Lepszy byłby wiadukt na Kościuszki, myślę że pilniejsza sprawa niż pomoc dla South Korea która mogła by sama to sfinansowac

RXT
RXT
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Nie wiadukt a tunel dla samochodów i pieszych.

Wólka
Wólka
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Czy ratusz w ogóle myśli o budowie tunelu….. Szczerze wątpię.

Xawery
Xawery
1 miesiąc temu
Reply to  Wólka

To przestań wątpić, i wreszcie , zjednoczcie swe wysiłki, i zacznijcie działanie a nie oglądacie się jeden na drugiego, a przede wszystkim na KAMILA a jeśli Kamil coś ruszy to zaraz mu suporcie, piach w tryby jego działań na rzecz mieszkańców Wólki– takim sposobem nic nie osiągnięcie !!!

Jo jo
Jo jo
1 miesiąc temu
Reply to  Wólka

Majo to w zyci

Aonimowo
Aonimowo
1 miesiąc temu

Kiedy remont ul Brukowej która niszczeje przez jeźdzące Tiry i ul Granicznej obietnica p.Starosty Rakowskiego i BUNIA na proteście mieszkańców ZNOWU KŁAMSTWO .

BACZNY OBSERWATOR !!!
BACZNY OBSERWATOR !!!
1 miesiąc temu
Reply to  Aonimowo

To widać ze zdjęć, jak Pan Rakowski jest bardzo zadowolony że dostał te pieniądze fakt że to dobra rzecz ale te fotki z tymi szubrawcami, i oszustami chluby nie przynoszą .Sam nie wiem co się z tymi ludzmi porobiło że przestawiają się na PIS, CZY NIE DOSTRZEGAJĄ TYCH PRZEKRĘTÓW I ZŁODZIEJSTWA JAKIE TA PARTIA POD WODZĄ KACZEGO GNOMA –ROBI ZE SZKODĄ DLA POLSKI !!! PANOWIE RAKOWSKI I KOWALEWSKI !!! –ZACHOWAJCIE TROCHĘ UMIARU– I PRZESTAŃCIE WPROWADZAĆ TE PISOWSKIE ZWYCZAJE DO NASZEGO MIASTA !!!! —

Zołza
Zołza
1 miesiąc temu

Pań Rakowski jak widać z wystawianych opinii taki sam jak i reszta tej zgrai.
Kto z kim przestaje, takim się staje.
Ponadto jak widać woda sodową jednak uderzyła temu Panu do głowy.

Nooom
Nooom
1 miesiąc temu
Reply to  Aonimowo

Rakowski nadaje się do kopania buraków a nie do pełnienia roli głowy powiatu. Kowalewski też już zgłupiał, na początku jeszcze był normalny…

Zołza
Zołza
1 miesiąc temu
Reply to  Nooom

Kowalewski był na początku normalny? – od początku, jeszcze przed pierwszymi wyborami zawarł pakt z diabłem, czyli z mlawska śmietanka, między innymi z deweloperami. Od samego początku to był Szczwany i fałszywy lis.
Gdy widzisz tego pana, to jak tylko nawet zezem na niego spojrzysz, to już mowi dzień dobry. Uwaza się za grzecznego, ale to nie ma nic wspólnego z grzecznością. To jest tylko taki wyuczony, pusty gest, na tej samej zasadzie jak ktoś inny używa co słowo, niecenzuralnych słów.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 miesiąc temu
Reply to  Nooom

Obydwaj są siebie warci!! Ale gdyby nie Kowalewski ze swoją dwójka Radnych Powiatu
Jankowski obecnie Sekretarz
gm.Wieczfnia i Zejer obecny zastępca Kowalewskiego — to RAKOWSKI nie został by Starosto!! Taka to jest ta mławska władza !!!

Clk
Clk
1 miesiąc temu
Reply to  Nooom

Pani Krystyna powinna być starosta, Rakowski radnym

Adam
Adam
1 miesiąc temu
Reply to  Aonimowo

A kiedy pojedziemy wreszcie zachodnią obwodnicą Mławy?

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Adam

Jakbyś śledził wszystkie informacje, to byś wiedział kiedy.
Zachodnią obwodnicę finansuje zdaję sie marszałek.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Nie zdaje się tylko to jest faktem, a środki są dzięki wsparciu Radnego Wojnarowskiego !!!

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu

Tu masz 100% racji., ale na niektórych nazwisko Wojnarowski działa jak płachta na byka.

z bliska
z bliska
1 miesiąc temu
Reply to  Kuba

Ano właśnie–gdyby nie ta zawiść i nienawiść do ludzi innej opcji politycznej, to było by normalnie–no ale komuś to przeszkadza zwłaszcza tej pisowskiej szczujni, ale ten klimat stworzył ich wódz, który wędruje po POLSCE I W ASYŚCIE POLICJANTÓW, OPOWIADA TAKIE BZDURY ŻE AŻ TRUDNO W TO UWIERZYĆ ABY BYŁ TAKIM GŁUPCEM, on za wszelką cenę chce z nas zrobić głupców !!!

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  z bliska

Pamiętaj o jednym:
Skłócony naród łatwiej sobie podporządkować i o wiele łatwiej nim rządzić.
Pisowi od samego początku bardzo zależało na skłóceniu Polaków i dalej im na tym zależy.
Drugie na czym im zależy to wypuszczać że szkół ludzi bezmyślnych żeby nie powiedzieć głupich.

Obiektywnie rzec ujmując
Obiektywnie rzec ujmując
1 miesiąc temu
Reply to  Adam

Jak Marszałek Województwa A. Struzik (PSL) da pieniądze na ten cel. Obwodnica jest w jego kompetencjach.

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu

Panie Rakowski… kiedyś uważałam Pana za porządnego człowieka…
To, że pieniądze są na te drogę to ok, ale….

z bliska
z bliska
1 miesiąc temu
Reply to  Anonim

ANO WŁAŚNIE CHODZI O TE ALE !!!— no ale Pan Rakowski realizuje zalecenia mławskich pisowskich działaczy dzięki którym został Starosto, a pomagał mu w tym, BURMISTRZ KOWALEWSKI !!!! — NIE STETY TAKA JEST TA SAMORZADOWA POLITYKA KTÓREJ PODDALI SIĘ OBAJ !!! Obydwaj wychodzą z założenia że co było kiedyś a nie jest nie pisze się w rejestr !!!—- Myślę że mławianie, zapamiętają te ich działania przy najbliższych wyborach— i dadzą im odpocząć !!!

Z ratusza
Z ratusza
1 miesiąc temu
Reply to  z bliska

Gdyby nie PIS w tym mieście żadna ulica nie zostałaby zrobiona!!!

Vvv
Vvv
1 miesiąc temu
Reply to  Z ratusza

Zaraz usłyszę że gdyby nie PIS to Polska by nie istniała. Ogarnij się człowieku i nie oglądaj TV PIS.

z bliska
z bliska
1 miesiąc temu
Reply to  Vvv

A ten gościu z Ratusza, to chyba pracownik Ratuszowego wydziału propagandy, Pani Naczelnik Grzywacz !!!– naoglądał sie tvp no i zgłupiał !! niedługo mu to przejdzie jak będzie musiał to miejsce zamienić na zasiłek !!!

Z Ciemnogrodzkiej
Z Ciemnogrodzkiej
1 miesiąc temu
Reply to  Z ratusza

Ceny ON powyżej 8 PLN, Pb 7 PLN i pieniądze na drogi się znajdują.

Xawery
Xawery
1 miesiąc temu

To oczywiste przecie maja specjalistę w Orlenie od przekrętów — OBAJTKA !!!

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu

Taaak, a Obajtek pewnie już miliarderem jest. Jego zyski coraz większe. Tak się dorabia śmietanka pisowska.

Enryk
Enryk
1 miesiąc temu

Zacznij jeździć autobusem lub rowerem.

Xawery
Xawery
1 miesiąc temu
Reply to  Z ratusza

Czyżbyś chory był na głowę– a kto w tym PiS tak bardzo aktywny że załatwia takie tematy, czyżby przebudził się KIELBINSKI a może Łukasik , !!!

Winen
Winen
1 miesiąc temu
Reply to  Xawery

Alina i spółka

XAWERY
XAWERY
1 miesiąc temu
Reply to  Winen

KOBIET o tym imieniu znam w Mławie wiele— a jeśli już piszesz to odkrywaj karty — czyżbyś się bał tej spółki !!! ŚMIAŁO !!! bo takim tajemniczym sposobem, nigdy nie zmienimy tej rzeczywistości !!!

Aonimowo
Aonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Xawery

Ci panowie mogą sobie palcem w bucie pomachać ,ich kadencja się kończy.

XAWERY
XAWERY
1 miesiąc temu
Reply to  Aonimowo

Tak trzymaj !!!!— w swych ocenach mławskiej rzeczywistości a może ta ich kadencja skończy się przy najbliższych wyborach, które niestety ten fircyś z Nowogrodzkiej im przedłużył !!– Może to i lepiej bo najpierw musimy odstawić tych złodzieji od góry, a pózniej powinno być dokończenie w SAMORZĄDACH !!!— mam nadzieje że w Mławie już nie pomogą DEVELOPERZY !!

Aonimowo
Aonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  XAWERY

Mieszkańcy muszą odważnie zachować się przy URNACH życzę powodzenia.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 miesiąc temu
Reply to  Aonimowo

Myślę że czytasz te wszystkie komentarze sympatyków PiS, których w naszym mieście nie brakuje, tu nie trzeba żadnej d odwagi, wystarczy obserwować to co robi PiS , jak rujnuje Polskę, — wystarczy iść do lokalu wyborczego, i zagłosować — TYLKO BRON BOŻE NIE NA PRZEDSTAWICIELI TEJ ZLODZEJSKIEJ OPCJI CZUŁAM PIS, musimy to zmienić bo inaczej czekaja nas olbrzymie kłopoty !!

Jo jo
Jo jo
1 miesiąc temu
Reply to  Z ratusza

Kochający pisior w natarciu

82
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x