Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! 16 października zmiany w trasach MKM-ki


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. informuje, że w związku z organizacją Mławskiego Święta Biegania, w niedzielę 16 października 2022 r. w godzinach 9:00-15:30 zostaną wprowadzone zmiany w trasach jazdy autobusów MKM na liniach 1 i 3.


LINIA 1

Z ulicy Kopernika autobus będzie skręcał w ul. PCK, dalsza trasa bez zmian.

LINIA 3

Autobus będzie rozpoczynał i kończył trasę na ul. Mechaników, pozostała trasa bez zmian.

Na czas trwania biegu zostaną pominięte przystanki na ulicach: Szpitalna – Wojska Polskiego, Marszałkowska – Parking, Marszałkowska – Górna, Piekiełko i Pętla Krajewo.  

 źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x