Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Otrzymała nagrodę w ogólnopolskim konkursie. Nagrodziła ją też szkoła


Antonina Wachowicz  ze Szkoły Podstawowej nr 2 jest laureatką tegorocznego, IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Malowanie muzyką”. Nadesłany przez nią pod godłem „Satia” wiersz zatytułowany „Pytania” zyskał uznanie jury i zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej – klasy VII-VIII Poezja.  Osiągnięcie młodej poetki doceniła też macierzysta szkoła. Dyrektor Jolanta Tyl na szkolnym apelu pogratulowała Antoninie sukcesu oraz wręczyła nagrody.


źródło i fot.: SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x