Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nauka nie wyklucza dobrej zabawy


Z okazji przypadającego 10 października  Dnia Gier Planszowych uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 podczas lekcji języka polskiego przygotowywali „ planszówki”. Klasa 6a jako projekt podsumowujący, przygotowywała grę planszową, sprawdzającą wiedzę z lektury  „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Ósmoklasiści powtórzyli pisownię zasad ortograficznych, przygotowując swoje wersje gier planszowych. Jak widać nauka nie wyklucza dobrej zabawy.


źródło i fot.:  SP 7 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x