Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Konkurs plastyczny z nagrodami!


Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział w Mławie organizuje konkurs plastyczny pt. „Archiwista w oczach dziecka”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych funkcjonujących na terenie działania mławskiego Oddziału APW.


Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice, w formie płaskiej (np. rysunek, komiks), umożliwiającej późniejszą publikację prac. Każda praca powinna być opatrzona kartą informacyjną zawierającą następujące dane autora: imię i nazwisko; adres, kontakt telefoniczny i adres mailowy szkoły/placówki oraz klasę, zgodę na publikację pracy oraz danych osobowych. Prace należy składać osobiście w siedzibie mławskiego Oddziału Archiwum Państwowego w Warszawie, przy ul. Narutowicza 3, do 1 grudnia br. Laureaci konkursu zostaną telefonicznie powiadomieni o wynikach konkursu. Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu nastąpi w siedzibie mławskiego Oddziału Archiwum Państwowego w Warszawie, przy ul. Narutowicza 3.

źródło: AP

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x