Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek na „siódemce” koło Poczernina. Pas w stronę Mławy zablokowany


fot. ilustracyjne


Jak informuje płońska Policja, kilkanaście minut po godzinie 14-tej na drodze S7 skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w pobliżu miejscowości Poczernin, doszło do zderzenia osobowego Audi z Jeepem. W miejscu wypadku spodziewać się należy utrudnień w ruchu, a pas w stronę Mławy jest na razie zablokowany.

Według wstępnych ustaleń Policji, kierująca Audi jechała od strony Płońska i skręcała w lewo w kierunku Dalanówka. Kierowca Jeepa jechał od strony Warszawy w kierunku Gdańska. W wyniku zderzenia pojazdów, kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x