Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W naszym przedszkolu uroczyście świętujemy  Dzień Chłopaka


Dzień Chłopaka był pełen zabawy, uśmiechu, atrakcji i niezapomnianych wrażeń w grupach pięcio i sześciolatków w Zespole Placówek Oświatowych nr 3. Ten dzień, jako święto wszystkich chłopców był dniem wesołym dla każdego Przedszkolaka. Dzieci wspólnie, świetnie się bawiły, a chłopcy otrzymały upominki w dniu swojego święta, były też pamiątkowe zdjęcia.
– Życzymy wszystkim chłopcom z naszego przedszkola moc najwspanialszych życzeń, dużo radości i słodyczy, uśmiechu na co dzień oraz spełnienia marzeń – napisały ich koleżanki.


źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x