Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Seat wypadł z drogi i przekoziołkował [FOTO]


Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (30 września) w Strzegowie na ulicy Mickiewicza.


Jak poinformowała mławska straż pożarna samochód osobowy, którym podróżowała matka z pięcioletnią córką w pewnym momencie wypadł z drogi i przekoziołkował. W momencie przybycia służb ratunkowych obie podróżujące Seatem Altea były już poza pojazdem. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, okazało się, że nie zachodzi konieczność hospitalizacji żadnej z nich. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP Strzegowo oraz JRG Mława. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x