Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W tym roku więcej chętnych do służby w Straży Granicznej, ale są nowe etaty


Więcej nowych etatów w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej. Jeszcze w tym roku o 10 osób więcej może wstąpić w szeregi Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Otwórz się na nowe możliwości! Stań na straży polskich granic!


W październiku br. szansę na założenie munduru miało 20 kandydatów. Coraz większe zainteresowanie służbą w Straży Granicznej, spowodowało, że wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i zwiększyliśmy limity przyjęć na ten rok. Dodatkowym atutem jest możliwość złożenia dokumentów również na placówkach SG, m.in. w Olsztynie, Gołdapi i Braniewie. Jeśli nie założysz munduru funkcjonariusza Straży Granicznej w tym roku, to w przyszłym masz szansę, bo planujemy przyjąć do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej 80 osób.

Służba w Straży Granicznej stwarza wiele możliwości. Możesz odprawiać podróżnych, ochraniać granicę tzw. „zieloną”, być technikiem kryminalistyki, przewodnikiem psa służbowego lub funkcjonariuszem do zadań specjalnych. Nowe umiejętności i doświadczenia zdobędziesz również pełniąc służbę na misjach zagranicznych.

Złóż dokumenty już dziś!
https://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

 

źródło: WMOSG

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x