Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukradł w sklepie karty kolekcjonerskie. Poszukuje go Policja


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukuje sprawcy kradzieży kart kolekcjonerskich w jednym ze sklepów z artykułami dla dzieci na terenie Płońska.


Do zdarzenia doszło 21 września br. po godz. 18:00.

Mężczyzna, którego zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu, zabrał pojemnik z 43 paczkami kart, stojący w pobliżu kas, po czym wyszedł ze sklepu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach z monitoringu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Płońsku pod numerami telefonów: 47 703 35 00 (dyżurny KPP w Płońsku) lub 47 703 35 31 (Wydział Kryminalny KPP w Płońsku).

Informacje można przekazywać również mailowo na adres: kppplonsk@ra.policja.gov.pl.

Policja zapewnia anonimowość.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Sklep pusty, gdzie obsługa?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x