Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gratulujemy nauczycielom stopnia awansu zawodowego, a najlepszym maturzystom nagrody starostyZ końcem sierpnia br. sześcioro nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych oraz placówek powiatowych z pomyślnym wynikiem zdało egzamin na stopień nauczyciela mianowanego. Uroczyste ślubowanie oraz wręczenie aktów nadania odbyło się podczas wczorajszej (29 września) sesji rady powiatu mławskiego.

Ślubowanie złożyli i odebrali akty nadania z rąk starosty Jerzego Rakowskiego następujący nauczyciele:

Ewa Hołownia psycholog w Poradni Psychologiczno – Pedagogiczna w Mławie (PPP), Marlena Komór nauczycielka w ZS nr 1, Michał Kowalski psycholog PPP,  Mateusz Konrad Szymański nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym (SOSW), Monika Wodowska  nauczycielka w SOSW, Anna Zembrzycka logopeda w PPP.

Podczas tej samej sesji, starosta Jerzy Rakowski wręczył nagrody przyznane najlepszym tegorocznym maturzystom szkół ponadpodstawowych, dla których powiat jest organem prowadzącym. W tym roku najlepsi maturzyści powiatowych szkół to:  Aleksandra Lubiejewska absolwentka I LO (nagrodę odbiera ojciec), Wiktoria Dumińska, absolwentka  II LO w ZS nr 4 (nagrodę odbiera dyrektor ZS nr 4 Stanisław Matyjasik), Igor Piskorz absolwent Technikum  nr 2 w ZS 2 (nagrodę odbiera  dyrektor ZS nr 2  Aneta Zawadzka), Marlena Grędzińska absolwentka Technikum nr  1 w ZS nr 1 i Mateusz Bartkowski, absolwent  Technikum  nr 3 w ZS nr 3 (nagrodę odbiera mama).

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
1 rok temu

KOMUNO WRÓĆ jak oni się pięknie bawią

Mławianka
Mławianka
1 rok temu

Najlepsza jest ta Pani z Budowlanki….mundur…pamiętamy:)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x