Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkanka Mławy Franciszka Józefa Łoskot ukończyła 100 latFranciszka Józefa Łoskot – mieszkanka Mławy w środę 28 września 2022 r. świętowała 100. rocznicę urodzin. Jej receptą na długie życie zawsze była praca. Z okazji dołączenia do grupy stulatków, jubilatka otrzymała gratulacje od przedstawicielki wojewody, władz miasta oraz MOPS w Mławie.

Podczas przyjęcia urodzinowego panią Franciszkę Józefę odwiedzili z gratulacjami i życzeniami m.in. burmistrz Sławomir Kowalewski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Mławie Marzena Lipińska. Wręczyli jej piękny bukiet kwiatów i pamiątkowy dyplom grawerowany.

Powinszowania złożyła także – i podarowała kolejny piękny bukiet – Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Anna Żebrowska. Przedstawicielka wojewody przekazała także i odczytała list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów RP Mateusza Morawieckiego. W kolejce do złożenia życzeń jubilatce ustawiły się również przedstawicielki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie z dyrektor Dorotą Kaczorek-Magdalińską na czele oraz najbliższe pani Franciszki Józefy. Nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnie zaśpiewanego „Dwieście lat” i imponującego tortu oraz przyjaznych rozmów przy stole, dotyczących m.in. wspomnień jubilatki z dawnych lat oraz wcześniej świętujących 100. rocznice swoich urodzin mławian.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x