Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Byli nawet w karczmie Pohulanka


Uczniowie klas trzecich z Szkoły Podstawowej nr 7  postanowili spędzić ostatni dzień lata w Skansenie w Sierpcu. Każdy, kto tam już był, przyzna że to miejsce niezwykle urokliwe. Zwiedzającym pogoda dopisała, dobre humory, a także …  apetyty podczas pysznego obiadu w karczmie  Pohulanka. Przejażdżka wozem oraz gra terenowa dla spostrzegawczych badaczy wyjątkowej architektury wzbudziły wiele emocji.  


– Spokój, cisza, przestrzeń, bliskość  roślin i zwierząt sprawiają , że do Skansenu w Sierpcu chce się wracać, wracać i wracać . I my z pewnością tu wrócimy… – zapewniają uczniowie SP 7.

 źródło i fot: SP 7

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x