Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek w Krośnicach. Na drodze wahadło [FOTO]


Dzisiaj, około godziny 9-tej na drodze wojewódzkiej 615 w miejscowości Krośnice (gm. Stupsk) doszło do wypadku z udziałem kilku pojazdów. Strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia zastali samochód dostawczy znajdujący się w rowie, oraz samochód ciężarowy stojący na jezdni. Według świadków, w zdarzeniu uczestniczył też samochód osobowy, który potem się oddalił. Strażacy z JRG Mława oraz OSP Stupsk i  OSP Konopki zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Do czasu wyciągnięcia samochodu dostawczego pas drogi w kierunku Ciechanowa jest zablokowany, a ruch odbywa się wahadłowo. Obecna na miejscu policja ustala okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x