Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To najlepsi opiekunowie stypendystów


Mirosław Łabanowski ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie oraz Urszula Rembecka ze Szkoły Podstawowej w Szreńsku, znaleźli się wśród 5 nagrodzonych opiekunów stypendystów w rejonie ciechanowskim. Corocznie taki konkurs organizuje samorząd województwa.


W ramach konkursu „Opiekun Stypendysty Roku” wyróżniani są nauczyciele, którzy opiekują się nagrodzonymi w mazowieckim programie stypendialnym dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Tym razem wyróżnionych zostało 23 pedagogów z całego Mazowsza, w tym pięcioro z rejonu ciechanowskiego. Laureaci nagrody odebrali z rąk członkini zarządu województwa Elżbiety Lanc.

Najlepsi nauczyciele zostali wyłonieni spośród pedagogów, którzy sprawowali w minionym roku szkolnym opiekę dydaktyczną nad stypendystami realizującymi projekty edukacyjne w ramach prowadzonego przez samorząd województwa „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”. Nauczyciele otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 4 tys. zł.

Podczas uroczystości wręczenia nagród w warszawskim MSCDN zostały również zaprezentowane projekty edukacyjne stypendystów pt. „Jak uczy się mózg” i „Charakterystyka preferencji penetrowania pożytku w zależności od jego zróżnicowania gatunkowego przez wybranych przedstawicieli rzędów błonkoskrzydłych, muchówek, chrząszczy i motyli w kontekście działań rewitalizacyjnych przestrzeni zieleni miast i pól uprawnych”.

źródło i foto: UMWM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x