Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Wiśniewo. Amunicję i granat trzymał w ziemiance


Dzielnicowi podczas interwencji na jednej z prywatnych posesji w gminie Wiśniewo ujawnili przechowywaną przez 41-letniego mieszkańca amunicję i granat wojskowy oraz materiały łatwopalne. Przedmioty te ukryte były w przydomowej ziemiance.


Policjanci odnaleźli amunicję wojskową, granat, zapalnik oraz kilka lnianych woreczków z zawartością łatwopalnej, sypkiej substancji. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, przedmioty te mogą pochodzić z jednostki wojskowej, w której zatrzymany 41-latek odbywał zasadniczą służbę wojskową. Odnalezione materiały zabezpieczyli policyjni pirotechnicy z Komendy Stołecznej Policji.  

Mieszkaniec gminy Wiśniewo został osadzony w policyjnym areszcie. Za nielegalne posiadanie amunicji i materiałów wybuchowych, grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji pod nadzorem prokuratury.

źródło: KPP Mława 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Don Corleone
Don Corleone
1 rok temu

I to jest najważniejsze, a bawiąca się Ukraina, jeżdżącą po pijaku po mieście jest bezkarna. Brawo mlawska Policja, jest sukces.

Mławiak
Mławiak
1 rok temu

To już wiemy gdzie podziewa się policja z mlawskich ulic gdzie ukraina rozbija sie na każdym rogu… otóż przeszukują ziemianki na pobliskich wsiach;)

Sokrates
Sokrates
1 rok temu

Przecież musiał mieć coś do obrony własnej w razie włamania czy ochrony osobistej a na granat pozwolenie trudno dostać w tym państwie…

Macierewicz
Macierewicz
1 rok temu

Trzeba się dozbrajać

Niedzielski
Niedzielski
1 rok temu

Wojna idzie przecież

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x