Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do rannej kuny wezwano strażaków


Autorstwa I, Atirador, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2366751


Strażacy radzą sobie z najróżniejszymi miejscowymi zagrożeniami. W tym sezonie najczęściej wzywani są do zagrożeń związanych z owadami. Wczorajsza akcja strażaków w Łomi była jednak nietypowa. Ze zgłoszenia wynikał bowiem, że na jednej z posesji znajduje się kuna.

Kuna to niewielki ssak drapieżny z rodziny łasicowatych. Kuna domowa w zabudowaniach gospodarskich tępi szczury i myszy ale potrafi też wyrządzać szkody wśród drobiu.

W tym przypadku jednak kuna nie wybrała się na polowanie. Po przyjeździe na miejsce druhów z OSP Turza Mała okazało się, że kuna jest ranna. Strażacy odłowili ją do specjalnej przenośnej klatki i przekazali pracownikowi gminy, skąd trafić ma pod opiekę weterynarza.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janosik
Janosik
1 rok temu

Myślałem, że łapaniem zwierząt zajmuje się straż miejska/gminna…

Ela
Ela
1 rok temu

Tekst typu : bohaterowie narodu uratowali nas wydaje mi się nie na miejscu. Nie można mieć pretensji do strażaków , którzy wyjeżdżają na wezwanie . Można mieć pretensje do kogoś kto przyjął takie wezwanie. Ktoś kto zadzwonił na 112 to wogole powinien ponieść koszty całej akcji.

Bucek
Bucek
1 rok temu

Kuna to szkodnik
Potrafi pogryźć przewody pod maską samochodu
Wtedy masakra dla kierowcy

Aaaa
Aaaa
1 rok temu

Czekamy na informacje dotyczące dzisiejszego porannego zdarzenia na Piłsudskiego przed rondem

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  Aaaa

Co się stało?

Druh
Druh
1 rok temu

Czy takimi sprawami powinna zajmować się wraz pożarna. Niedługo to do zapchanego kibla będziecie wyjeżdżać.

kot
kot
1 rok temu

a mi się ten artykuł podoba .bardzo ładna zdjęcie kuny , tym bardziej ,że Mława nie taka metropolia ,żeby tu się nie wiadomo co działo, najczęściej wypadki na 7, a jak lokalne portale piszą o świecie, lokalni oburzają się, że nie na okrągło o Mławie. ,

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

I bohaterowie narodu uratowali Nas wszystkich ! Medal im za to! Naprawdę nie ma lepszych tematów o których mógłby pisać ten portal?!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x