Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Łęg. Skoda w rowie, kierowca w szpitalu


Dzisiaj około godziny 1:30 na drodze pomiędzy Łęgiem a Załężem (gm. Wieczfnia Kościelna) kierowca osobowej Skody na łuku drogi wpadł do rowu. Pojazd nie wywrócił się, pozostał na kołach poza pasem jezdni.  Autem podróżował tylko kierowca, który po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego został przewieziony do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP Wieczfnia Kościelna oraz JRG Mława.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x