Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie w Nosarzewie Borowym [FOTO]


Dzisiaj kilka minut przed godziną ósmą na drodze wojewódzkiej nr 544 w Nosarzewie Borowym doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Osobowy opel i volkswagen zderzyły się na łuku drogi przy skrzyżowaniu z drogą na Konopki. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby. Po przebadaniu uczestników zdarzenia przez zespół ratownictwa medycznego okazało się, że nie zachodzi potrzeba hospitalizacji żadnego z podróżujących. Miejsce zdarzenia zabezpieczał zastęp OSP Piegłowo oraz dwa zastępy JRG Mława. Obecnie droga jest już przejezdna.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x