Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Przedszkolaka i Dzień Ziemniaka w SP 2


Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się, od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.


W  przedszkolu Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie Dzień Przedszkolaka i Święto Ziemniaka to podwójna okazja, aby bawić się i świętować.

Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Przedszkolaki z apetytem jadły potrawy z ziemniaka przygotowane przez rodziców oraz tańczyły do skocznych piosenek. Dużą popularnością cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie. Młodzież z Samorządu Uczniowskiego wcieliła się w postacie bajkowe, które urozmaiciły ten wyjątkowy dzień. Radość i śmiech świadczyły o udanej zabawie.

– Serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom z samorządu szkolnego za zaangażowanie oraz pomoc w organizacji święta – napisała szkoła.

źródło i fot.: SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x