Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koła gospodyń wiejskich z marszałkowskim dofinansowaniem


Wsparcie od samorządu województwa mazowieckiego w wysokości ponad 410 tys. zł otrzymało 61 organizacji i kół gospodyń wiejskich KGW z powiatów ciechanowskiego, pułtuskiego, mławskiego i przasnyskiego. Wśród beneficjentów znalazło się również 7 kół gospodyń z terenu powiatu mławskiego.


Koło Gospodyń Wiejskich w Trzciance „Czerwone Korale” (gm. Szydłowo) otrzymało 6879 zł na zakup wyposażenia służącego do aktywnego rozwoju organizacji i szerzenia jej działalności na rzecz mieszkańców, a szczególnie Trzcianki i Trzcianki-Kolonia oraz zakup strojów do godnego reprezentowania koła.

Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Otoczni „Na Szpilkach” (gm. Wiśniewo) otrzymało 6490 zł na warsztaty kulinarne dla gospodyń z gminy Wiśniewo i gospodyń z Ukrainy przebywających obecnie na terenie powiatu mławskiego.

Koło Gospodyń Wiejskich Stare Kosiny (gm. Wiśniewo) otrzymały 6720 zł na wspieranie rozwoju gospodyń, dzieci i pozostałych mieszkańców poprzez edukację i zabawę.

Koło Gospodyń Wiejskich w Bogurzynie „Bogurzynianki” (gm. Wiśniewo) otrzymało 6100 zł na zakup sprzętu i wyposażenia.

Koło Gospodyń Wiejskich „Józefinki” (gm. Radzanów) otrzymało 6330 zł na działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.

Koło Gospodyń Wiejskich w Radzanowie n/Wkrą „Aktywne Kobiety” (gm. Radzanów) otrzymało 7000 zł na wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie poprzez  zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia.

Koło Gospodyń Wiejskich „Jarzębina” w Budach Matusach (gm. Radzanów) otrzymało 6300 zł na zakup profesjonalnego grila oraz projektora wraz z ekranem.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka Szreńska
Mieszkanka Szreńska
8 miesięcy temu

Faktycznie też to obserwuje panie Konradzie wszędzie Pana widać STUPSK, RADZANÓW, Wieczfnia itp. a u nas w Szreńsku nikt pana nie zaprasza – PSL tak wspierał naszego wójta a on co – zero współpracy – bardzo dużo Państwo tracą na tym trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość czy takie wspieranie ma sens .

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu

A samorządu województwa mazowieckiego nic nie dał dla Kół Gospodyń z gminy SZREŃSK – no tak wspierali i polecali obecnego Włodarza Szreńska i tu taki zonk wstyd ;-( gdzie jesteście teraz …. słowa i obietnice pozostawione bez pokrycia WSTYD – tym razem już nikt się na to nie nabierze

Łoś
Łoś
8 miesięcy temu

Te kółeczka to relikt komunizmu…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x