Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przywłaszczyła pieniądze z bankomatu. Szuka jej policja. Aktualizacja


Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ciechanowskiej policji prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia 3,5 tys. złotych. Do zdarzenia doszło 29 czerwca w centrum Ciechanowa. Publikujemy wizerunek kobiety, która zabrała pieniądze leżące w bankomacie.


Według ustaleń policjantów, 3500 złotych zabrała kobieta, której wizerunek publikujemy. Do przywłaszczenia pieniędzy doszło w jednym z bankomatów w centrum Ciechanowa. Kobieta, która najprawdopodobniej zabrała pieniądze ma około 40 lat i jest na krótko ostrzyżoną blondynką. W momencie zdarzenia ubrana była w czerwoną bluzkę w białe kwiaty.

Jeśli ktoś rozpozna poszukiwaną panią, powinien skontaktować się Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie. Numery kontaktowe to: 47 703 12 00 lub numer alarmowy 112.

W tym przypadku za przywłaszczenie rzeczy znalezionej, sprawcy grozi kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. 

Pomimo panującemu przekonaniu ”znalezione-nie kradzione”, karalnym jest zabranie dla siebie znalezionej cudzej rzeczy.

Gdy nie możemy ustalić własności, znaleziony przedmiot w ciągu 2 tygodni należy przynieść na np. do Biura Rzeczy Znalezionych lub do Jednostki Policji.

Aktualizacja 22.09.2022 r. 

Jak poinformowała ciechanowska policja, dzięki publikacji wizerunku już ustalono dane personalne kobiety. Po publikacji pani zgłosiła się komendy policji celem złożenia wyjaśnień. Kobieta usłyszała zarzut z art. 284 par 3 kk. Nie przyznała się do winy. 

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x