Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Młodzież z Mławy i Iłowa posprzątała okoliczne lasy


Tym razem nie był to leśny spacer. 16 września na terenie dwóch leśnictw: Krajewo oraz Iłowo młodzież z pobliskich szkół: Zespołu Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie-Osadzie przywędrowała do lasu w jasno określonym celu.


Trzeba było zebrać niechlubne pozostałości (śmieci) po poprzednich, niefrasobliwych użytkownikach. Tych pozostałości było wcale nie mało – w kilka godzin młodzież zebrała ponad 40 worków różnych śmieci. Odetchnął również teren wokół jeziorka w Krajewie. Tam z kolei o uprzątnięcie śmieci zadbali podopieczni ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mławie.

– My leśnicy jesteśmy dumni i wdzięczni za ten gest, szczególnie że zrobiliście to z własnej inicjatywy! To był Wasz pomysł i za to DZIĘKUJEMY !!! – napisali leśnicy z Dwukół.

red.

fot. fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
6 dni temu

Zapraszam wstkich do sprzątania stawu na cegielni w niedzielę 25.09 od 13

usia
usia
6 dni temu

Brawo dla młodzieży.Piękna i potrzebna inicjatywa.
Dziękujemy 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x