Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie na polsko-polsko ukraiński piknik integracyjny do Ostoi św. Antoniego w Ratowie


Klub Inteligencji Katolickiej w Płocku we współpracy z Sanktuarium Diecezjalnym św. Antoniego z Padwy oraz Stowarzyszeniem Ratujmy Ratowo serdecznie zaprasza rodziny polskie i ukraińskie w sobotę 17 września b.r. do Ostoi św. Antoniego w Ratowie na piknik integracyjny pod hasłem „Razem pokonamy zło.”


Rozpoczynamy o godz. 9.00. W programie przewidziano koncert „Razem pokonamy zło”, gry, zabawy i animacje na świeżym powietrzu, przejażdżki konne oraz  ognisko integracyjne.

Miejsce pikniku: Ostoja św. Antoniego przy Sanktuarium Diecezjalnym św. Antoniego z Padwy w Ratowie, zabytkowe wnętrza i ogrody, Ratowo 58, 06-540 Radzanów.

Запрошеннянапольсько-українськийінтеграційнийпікнік

до Ostoja św. Антонія в Ратові

Клубкатолицькоїінтелігенції в Плоцьку у співпраці з єпархіальнимсанктуаріємсв. Антонія з ПадуїтаАсоціація Ratujmy Ratowo щирозапрошуєпольськітаукраїнськіродини у суботу 17 вересняцьогороку. до Ostoja św. Антонія в Ратінаінтеграційнийпікнікпідгаслом «Разомпереможемозло».

Мипочинаємо о 9.00 ранку У програмі – концерт «Разомпереможемозло», ігри, розвагитаанімаціяпростонеба, катаннянаконяхтаінтеграційневогнище.

Місцепікніка: Ostoja św. Антонія в дієцезіальномусанктуаріїсв. АнтоніяПадуанського в Ратово, історичніінтер’єритасади, Ратово 58, 06-540 Радзанув.

Громадськезавданняпідназвою «Разомподолаємозло. Польсько-українськийсімейнийінтеграційнийпікнік», щоспівфінансується з бюджетуМазовецькоговоєводства.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x