Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W sobotę utrudnienia w ruchu na Alei Marszałkowskiej


W wyniku rozbudowy ulicy Studzieniec i prac w rejonie skrzyżowania z Aleją Marszałkowską, 17 września 2022 r. w godzinach 7.00-15.00 nieprzejezdny będzie odcinek Alei Marszałkowskiej od ronda z ulicą Górną do skrzyżowania ulicy Nowowiejskiego z ulicą Nową.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Prosimy uprzejmie o kierowanie się wskazanym na mapie objazdem ulicami Nową, Napoleońską i Górną. Tuż po zakończeniu prac przejazd zostanie przywrócony. Za utrudnienia przepraszamy – informuje Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x