Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie z SP6 na ogólnopolskim finale konkursu GEEK 2022


W minioną sobotę (10.09.2022) w Campusie Google w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe (GEEK).


Galę rozpoczęły wystąpienia przedstawicieli organizatora, gospodarza obiektu oraz sponsorów. Następnie zostały ogłoszone oficjalne wyniki i odbyło się wręczenie nagród.

O sukcesie zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie pisaliśmy przed wakacjami, z przyjemnością jednak przypominamy, że drużyna „Młodzi – zdolni” zajęła I miejsce w kategorii na scenariusz gry. Oprócz cennych nagród przewidzianych od organizatorów spotkała ich jeszcze miła niespodzianka.

Okazało się, że wśród laureatów tego prestiżowego konkursu była tylko jedna drużyna z Mazowsza. Marszałek Województwa Mazowieckiego postanowił docenić ten fakt i ufundował im dodatkowe nagrody.

Kiedy opadły emocje związane z oficjalną częścią uroczystości, przyszedł czas na posiłek, a następnie na udział w warsztatach z długopisów 3D. Kolejnym punktem, również w ramach nagrody, było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik.

Gratulujemy laureatom i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z bardzo udanego wyjazdu.

źródło i fot. Sp 6 w Mławie

 

Link do wszystkich zdjęć na FB:

https://www.facebook.com/photo?fbid=770022217617277&set=pcb.770024610950371

Link do krótkiego filmiku  na YT prezentującego grę „Być jak…”:

https://www.youtube.com/watch?v=5AxAwGrZBc8

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x