Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przysięga i defilada na Starym Rynku w Mławie


5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej im. ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. „Rój” w Ciechanowie zaprasza do Mławy na uroczystą przysięgę nowo wcielonych żołnierzy. Ten wyjątkowy moment będzie miał miejsce w sobotę 17 września 2022 r. na mławskim Starym Rynku.


Uroczystość poprzedzi o godz. 9:30 msza św. w kościele pw. Świętej Trójcy. Następnie, ok. 10:40, pododdziały zostaną wyprowadzone na plac w południowej pierzei Starego Rynku, gdzie o 11:00 żołnierze 5MBOT złożą przysięgę wojskową. Zwieńczeniem wydarzenia będzie defilada ulicami centrum miasta (godz. 12:00).

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x