Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zatrzaśnięte drzwi. W środku dziecko [FOTO, FILM]Jan Maria Jackowski
Reklama

Mławscy strażacy po raz kolejny ratują z opresji. Tym razem pomagali otworzyć zatrzaśnięte przez dziecko drzwi, podczas gdy matka przebywała na korytarzu. Do mieszkania ratownicy dostali się przez balkon i już bez problemu otworzyli drzwi od wewnątrz. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11 –tej, w budynku wielorodzinnym na rogu ulic Stary Rynek i 18. Stycznia.

red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x