Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ewa Warmińska na podium Mistrzostw Polski Leśników w Tenisie Stołowym


Nadleśnictwo Dwukoły cieszy się z kolejnego w tym roku tenisowego sukcesu swojej reprezentantki – Ewy Warmińskiej.


Jan Maria Jackowski
Reklama

– Po raz kolejny w tym roku nasza koleżanka Ewa wywołała uśmiech na twarzach całej kadry Nadleśnictwa Dwukoły. Zajęła ona bowiem III miejsce w klasyfikacji gier podwójnych Pań XXII Mistrzostw Polski Leśników w Tenisie Stołowym.  Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon z udziałem Ewy – napisało w mediach społecznościowych nadleśnictwo.

To drugi znaczący sukces tenisistki Nadleśnictwa Dwukoły. Przypomnijmy, w lipcu br. Ewa Warmińska wywalczyła I miejsce w kategorii kobiet w IV Regionalnych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym o puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie.

źródło i fot. Nadleśnictwo Dwukoły

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x