Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Prościej, łatwiej i taniej. Zaświadczenia w e-US


fot. ilustracyjne


Potrzebujesz zaświadczenia o swoich dochodach, w tym o przychodzie, dochodzie, podatku należnym, składkach społecznych, zdrowotnych?  Potrzebujesz zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach?

Te zaświadczenia otrzymasz bezpłatnie w e-Urząd Skarbowy (podatki.gov.pl) w ciągu kliku minut od złożenia wniosku. Wniosek o wydanie zaświadczenia możesz złożyć w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie.

Zobacz jakie to proste – Instrukcja złożenia wniosku o wydanie zaświadczenia na e-Urząd Skarbowy

Wymagane jest wyrażenie zgody na doręczenie elektroniczne zaświadczenia na konto e-US.

Zaświadczenia wydane na wniosek złożony za pośrednictwem konta w e-Urzędzie Skarbowym nie podlegają opłacie skarbowej.

źródło: KAS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x