Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmiertelny wypadek koło Michalinowa [FOTO]


Mławska policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności wypadku na „starej siódemce” w okolicy Michalinowa, w wyniku którego śmierć poniosła poruszająca się tą drogą kobieta. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, a czynności grupy dochodzeniowej trwały do późnych godzin nocnych.


Jak na razie oficjalnie nie wiadomo, czy ofiara poruszała się pieszo, czy rowerem. Według nieoficjalnych informacji, kobietę potrąciły kolejno dwa jadące drogą auta. O bliższych szczegółach tego wypadku poinformujemy wkrótce.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x