Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niezwykłe szachy w ZS nr 3


Niecodzienny pomysł na spędzanie czasu podczas szkolnych przerw i popołudnia zaproponował swoim uczniom Zespół Szkół nr 3 w Mławie. Od tego roku szkolnego, na korytarzu można zagrać w duże, plenerowe szachy. Takie szachy często można spotkać w turystycznych miejscowościach, placach zabaw i parkach, gdzie cieszą się dużą popularnością.


– Jak wiadomo szachy rozwijają samodzielne myślenie, co stanowi jeden z celów polityki edukacyjnej państwa. Ten pomysł już się sprawdził i spodobał naszej młodzieży. Pierwsze partie już były rozgrywanie 1 września. Zakup szachownicy i figur sfinansowała rada rodziców – mówi dyrektor Stefan Wojnarowski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dolny
Dolny
1 miesiąc temu

Dzięki za 10like

Dolny
Dolny
1 miesiąc temu

Elo

Dolny
Dolny
1 miesiąc temu
Reply to  Dolny

Ja

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu

Super pomysł. A długie macie przerwy?

Dolny
Dolny
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Tak9

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x