Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zapraszamy na Charytatywny Piknik Militarny na Osiedlu Młodych w Mławie


Piknik odbędzie się w sobotę, 10 września 2022 w Mławie, przy ul. Osiedle Młodych. Będzie trwać w godz. 15:00-18:00. Głównym organizatorem imprezy są Zarząd Osiedla Nr 15 Młodych w Mławie i Stowarzyszenie GRHLC Mława.


Wezmą w nim udział: Grupa Rekonstrukcji Historycznych Ludności Cywilnej Mława, GRH 14 Pułk Strzelców Syberyjskich z Przasnysza, SRH Marienburg 152IR z Malborka, Jacko z Zacisza oraz rekonstruktorzy indywidualni.

Na osiedlowym trawniku znajdującym się pomiędzy placem zabaw, a kotłownią CO pojawią się stoiska 2. Ośrodka Radioelektronicznego im. płk. dypl. Adama Ignacego Koca w Przasnyszu, Koła Polskiego Związku Łowieckiego Ponowa z Mławy (pokaz psów myśliwskich), jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Mławie.

Poczęstunek zapewnią Koła Gospodyń Wiejskich z Żurominka i Bogurzyna. Nie zabraknie też malowania twarzy i waty cukrowej.  Całą imprezę poprowadzi  DJ  Flishik.

Oskar ma 12 lat i choruje na nieuleczalna postępująca chorobę dystrofię mięśniową Duchennne’a. Jest to choroba postępująca, tylko codzienna rehabilitacja i suplementacja mogą  spowolnić jego chorobę.

Oleńka Wesołowska ma 11 lat od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym w postaci niedowładu kończyn dolnych. Systematyczna i ciągła  rehabilitacja oraz niezbędny sprzęt ortopedyczny postawiły Olę na nogi. Jednak MPDz to choroba  z której się nie wyleczy, dziewczynka do walki o każdy krok potrzebuje specjalistycznych terapii i leczenia.

źródło: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x