Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Harcerze z Hufca ZHP Mława zapraszają w swoje szeregi!


To tutaj przeżyjesz niezapomniane obozy i biwaki, zdobędziesz wspomnienia na całe życie, wspaniałych, godnych zaufania przyjaciół, a sprawności przyszyte na Twoim rękawie potwierdzą zdobycie nowych umiejętności.


Jest u nas miejsce dla każdego – dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do nawet 21 lat! Znajdziesz dla siebie odpowiednią drużynę – od gromady zuchowej, przez drużyny harcerskie aż po drużynę wędrowniczą. W Mławie drużyny działają w centrum i na Wólce.

Podobają Ci się nasze działania? Nie zwlekaj i przyjdź na swoją pierwszą zbiórkę! Terminy zbiórek poszczególnych drużyn znajdziesz na naszej grafice. Zachęcamy, aby najpierw skontaktować się z Drużynowymi – udzielą oni niezbędnych informacji i odpowiedzą na pytania.

Do zobaczenia! Czuwaj!


źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x