Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kryminalni z Płońska szukają sprawczyni kradzieży portfela


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukuje sprawczyni kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło 2 września br. w jednym ze sklepów z używaną odzieżą na terenie Płońska. Pokrzywdzona płońszczanka wraz z portfelem straciła dokumenty, karty bankomatowe, pieniądze w kwocie kilkuset złotych oraz okulary wraz z etui. Podejrzewaną o ten czyn kobietę w okularach, z charakterystycznym nakryciem głowy typu kaszkiet, ubraną w ciemną bluzę i spodnie oraz jasne buty, zarejestrowały kamery. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu.
 
Policja apeluje o informacje do osób, które rozpoznają sprawczynię ze zdjęć lub mają wiedzę na temat kradzieży. Informacje można przekazywać anonimowo. Kontakt pod numerami telefonów 47 703 35 00 (dyżurny KPP w Płońsku) 47 703 35 31 (Wydział Kryminalny KPP w Płońsku).
Kinga Drężek-Zmysłowska, KPP Płońsk

 


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x