Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Drużyna strażaków z KP PSP w Mławie zdobyła III miejsce na Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego


Wtorkowy wyjazd reprezentacji KP PSP w Mławie na finał I Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Piłce Nożnej 6-osobowej, zakończył się zdobyciem wysokiego, III miejsca.


W turnieju, który odbył się 6 września 2022 roku na Stadionie Miejskim im. Zygmunta Siedleckiego w Białobrzegach i był współorganizowany przez Komendę Wojewódzką PSP w Warszawie udział wzięło 8 drużyn, które wcześniej wywalczyły pierwsze miejsca w rozgrywkach strefowych.
Kolejność czołowych miejsc w finale przedstawia się następująco: I miejsce – KM PSP w Warszawie, II miejsce – KM PSP w Radomiu, III miejsce – KP PSP w Mławie.

autor: Jacek Dryll
Fot. Paweł Szulc

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Podatnik
Podatnik
1 rok temu

3 miejsce na 8 drużyn to chyba nie jest wysokie miejsce? Autora poniosło, a głupi podatnik płaci za ich durnoty i paliwo

WML
WML
1 rok temu
Reply to  Podatnik

W województwie mazowieckim jest 39 komend powiatowych i miejskich, więc 3 miejsce to bardzo dobry wynik! Gra w piłkę nożną to uprawianie sportu, a sport to zdrowie! Zdrowy i sprawny strażak to podstawa! Jak trwoga to wiecie gdzie zadzwonić, drodzy komentatorzy-podatnicy!

Emeryt
Emeryt
1 rok temu
Reply to  WML

Chyba urażony pilkarzyk z komendy się odezwał, ciekawe czy w sporcie pożarniczym który powinien byc podstawą też jesteś taki szybki…

Max
Max
1 rok temu

Kogo to obchodzi? Żeby jeszcze było pierwsze to może

Były
Były
1 rok temu

Słabo ! Codziennie na dyżurach „haratają w gałę” 2 samochody bojowe na hali sportowej !

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x