Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bon turystyczny ponownie przedłużony. Do kiedy?


Termin na wykorzystanie bonu turystycznego zostanie po raz kolejny raz przedłużony. Ze świadczenia nie skorzystało jeszcze około pół miliona Polaków.


W miniony piątek, 2 września partia Prawo i Sprawiedliwość złożyła poprawkę do sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny w sprawie przedłużenia terminu na wykorzystanie bonu turystycznego. Do chwili obecnej z bonu nie skorzystało bowiem jeszcze około pół miliona Polaków. Według danych ZUS przyznanych zostało około 4,3 mln bonów turystycznych, a aktywowanych 3,8 mln.

W rozmowie z RMF FM, minister Andrzej Gut-Mostowy potwierdził, że bon zostanie przedłużony do końca marca 2023 roku (obecnie jego ważność upływa z końcem września).

By nie trzeba było zmieniać całej ustawy, wydłużenie terminu działania bonów turystycznych dołączone zostanie do jednej z ustaw procedowanych na posiedzeniu Sejmu.

infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x