Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spojrzenie na mławski Wrzesień 1939 r. z nietypowej perspektywy. Promocja albumu


Stowarzyszenie Mława Miasto Zabytkowe zaprasza na prezentację albumu fotografii ze zbiorów Jarosława Janiszewskiego – „MŁAWSKI WRZESIEN 1939 W NIEMIECKIM OBIEKTYWIE”. Spotykamy się w dniu 8 września o godz. 17:00 przed wejściem do parku miejskiego przy ul. Żeromskiego, gdzie odsłonimy plenerową wystawę ilustrującą dziesięcioletnią działalność „Grupy Nieformalnej (obecnie Stowarzyszenia) Mława Miasto Zabytkowe. Prezentacja albumu w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. B. Prasa 3 przy ul. 3 Maja 5.


źródło: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x