Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spłonął drewniany dom w Kęczewie


Wczoraj po południu w Kęczewie (gm. Lipowiec Kościelny) spłonął drewniany budynek. Do akcji gaśniczej zadysponowane zostały cztery zastępy straży pożarnej, ale w momencie jej przybycia budynek był już cały objęty ogniem i w pewnym momencie się zawalił.


Strażacy ugasili pożar trzema prądami wody i sprawdzili pogorzelisko. Podczas pożaru właściciel domu przebywał poza nim. Jako wstępną przyczynę pożaru strażacy przyjęli zaprószenie ognia przez właściciela. Prawdopodobnie przygotowywał sobie posiłek i oddalił się, pozostawiając go na ogniu bez nadzoru. W działaniach gaśniczych uczestniczyły dwa zastępy z OSP Lipowiec Kościelny, zastęp OSP Turza Mała oraz zastęp z JRG Mława.

red.

fot. OSP Lipowiec Kościelny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x