Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystawa fotograficzna Janiszewskiego i Dębskiego w bibliotece pedagogicznej


1 września mija 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Mława na skutek działań wojennych została zniszczona w 70 %. Rozmiar zniszczeń, ruiny budynków, ulic, jednym słowem miejsc, które w większości przypadków zmieniły wygląd naszego miasta był niewiarygodny. Mławska Biblioteka Pedagogiczna zachęca do obejrzenia wystawy fotograficznej  ze zbiorów Jarosława Janiszewskiego i |Janusza Dębskiego zatytułowanej „Zniszczenia Mławy w pierwszych miesiącach II wojny światowej”. Wystawa czynna będzie do końca września w godzinach pracy biblioteki (od poniedziałku do piątku: 8.oo-17.o).


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x