Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Janusz Prusinowski zaprasza na dwa wyjątkowe wydarzenia


Prezes Fundacji Wszystkie Mazurki Świata Janusz Prusinowski zaprasza na dwa wyjątkowe wydarzenia kulturalne zaplanowane w najbliższym czasie w Mławie: Rodzinne Zabawy z Teatrem Słuchaj Uchem i gośćmi specjalnymi w niedzielę 11 września oraz Festiwal Mazowsze Północne – Ziemia Nieznana od 3 do 8 października.


Rodzinne Zabawy z Teatrem Słuchaj Uchem i gośćmi specjalnymi odbędą się w parku przy ul. Dworcowej w Mławie. W programie festynu przewidziano mnóstwo atrakcji, m.in. pokazy i warsztaty cyrkowe oraz spektakl „Ptasie Wesele”.

Z kolei w ramach Festiwalu Mazowsze Północne – Ziemia Nieznana od 3 do 7 października będą organizowane koncerty i wydarzenia w mławskich szkołach, natomiast na sobotę 8 października zaplanowany jest finał w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie.

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x