Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Janusz Prusinowski zaprasza na dwa wyjątkowe wydarzenia


Prezes Fundacji Wszystkie Mazurki Świata Janusz Prusinowski zaprasza na dwa wyjątkowe wydarzenia kulturalne zaplanowane w najbliższym czasie w Mławie: Rodzinne Zabawy z Teatrem Słuchaj Uchem i gośćmi specjalnymi w niedzielę 11 września oraz Festiwal Mazowsze Północne – Ziemia Nieznana od 3 do 8 października.


Rodzinne Zabawy z Teatrem Słuchaj Uchem i gośćmi specjalnymi odbędą się w parku przy ul. Dworcowej w Mławie. W programie festynu przewidziano mnóstwo atrakcji, m.in. pokazy i warsztaty cyrkowe oraz spektakl „Ptasie Wesele”.

Z kolei w ramach Festiwalu Mazowsze Północne – Ziemia Nieznana od 3 do 7 października będą organizowane koncerty i wydarzenia w mławskich szkołach, natomiast na sobotę 8 października zaplanowany jest finał w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie.

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x