Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bili ofiary kijem bejsbolowym i pięściami. Policja schwytała ich w niezwykły sposób


fot. ilustracyjne


Policjanci zatrzymali 13 osób w związku z pobiciem 3 mieszkańców powiatu żuromińskiego. Do jednego z podejrzanych zadzwonili z telefonu pokrzywdzonego. Ten myśląc, że rozmawia z ofiarą swej wcześniejszej napaści…wrócił na miejsce przestępstwa. Zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia.

W nocy z soboty na niedzielę (27/28.08) na teren jednej z posesji w Straszewach (gm. Lubowidz) wtargnęła kilkuosobowa grupa młodych ludzi, która zaatakowała właściciela posesji, jego syna i sąsiada, który u nich przebywał. Sprawcy uderzali ofiary kijem bejsbolowym i pięściami. O zdarzeniu poinformowano Policję. Po dotarciu mundurowych na miejsce interwencji sprawców już nie było, byli sami pokrzywdzeni – mężczyźni (27, 48 i 54-lata), którzy przewiezieni zostali do szpitala.

Interweniujący policjanci ustalili, że młodszy z trójki mężczyzn zna jednego z sprawców przestępstwa i posiada do niego kontakt. Policjanci wykorzystując telefon pokrzywdzonego nakłonili jednego z podejrzanych o pobicie…do powrotu na miejsce przestępstwa. Chwilę później na posesję przyjechały dwa samochody, a nimi osoby podejrzane o pobicie.

Policjanci zatrzymali 9 mieszkańców powiatu działdowskiego (21-27 lat). Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. W trakcie czynności policjanci ustalili, że w sprawę pobicia zamieszane były jeszcze 4 osoby z powiatu działdowskiego, które nie przyjechały powtórnie w miejsce przestępstwa. W niedzielę zatrzymali ich policjanci działdowskiej komendy.

W miniony poniedziałek 8 osób usłyszało zarzut pobicia za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Za swoje zachowanie będą odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Żuromin

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec osiedla
Mieszkaniec osiedla
23 dni temu

Silny musiał być ten pokrzywdzony skoro w 13 osób na 1 przyjechali haha

Juhu
Juhu
23 dni temu

Skąd była ta mafia z powiatu działdowskiego
Pewnie poszło o dziewczynę albo rozliczenia finansowe
Nie do każdego przyjeżdżają bić za nic

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x