Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uroczystości rocznicowe w Uniszkach. Wystawa w muzeum


Część oficjalna uroczystości rocznicowych związanych z wybuchem II wojny światowej i  obrony  Mławy odbędzie się tradycyjnie 1 września, a organizatorami obchodów są Burmistrz Miasta Mława oraz Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna.


Uroczystość rozpocznie otwarcie wystawy czasowej „Twierdza Mława broni się” w Sali Papieskiej Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej o godzinie 15:00. Uroczystości w Mauzoleum Żołnierzy Września rozpoczną się o godzinie 17:00. Na miejsce będzie można podjechać bezpłatnym autobusem, który zostanie podstawiony o godzinie 16:15 na przystanek przy ul. Stary Rynek.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x