Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Z początkiem  września ruszy zbiórka odpadów wielkogabarytowych


Wraz z początkiem września rusza druga w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Od 1 do 16 dnia tego miesiąca będą odbierane niepotrzebne meble i inne duże odpady od mieszkańców domów jednorodzinnych. Natomiast od 19 września do końca miesiąca odbierane będą odpady od mieszkańców domów wielkolokalowych. Poniżej terminy przeprowadzenia zbiórki dla poszczególnych ulic. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi harmonogramami.


źródło: UMM

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych – budynki jednorodzinne – II półrocze 2022 r. -aktualiz.1_0

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych – budynki wielolokalowe – II półrocze 2022_0

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x