Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wyszynianka wygrywa turniej Konopki CUP


Konopki CUP to ostatni tegoroczny turniej z cyklu wakacyjnych wydarzeń sportowych organizowanych przez Urząd Gminy Stupsk dla mieszkańców. W rozegranym w minioną niedzielę turnieju udział wzięło pięć zespołów. Drużyny grały w składzie 4+1.


Najskuteczniejszym okazał się zespół Wyszynianka, który triumfował w tym turnieju zwyciężając drugą drużyną w turnieju – Wolę Szydłowską, jedynie lepszym bilansem bramkowym. Trzecie miejsce zajęli goście z gminy Szydłowo – Tartan Borowe, a czwarte Inter Konopki. Ostatnie miejsce zajęła drużyna FC Placuszki, która wycofała się z rozgrywek w trakcie turnieju. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Igor Jurczewski, a nagrodę dla króla strzelców otrzymał Jakub Wilemski.

Tabela końcowa:

  1. Wyszynianka – 10 pkt. (14:4)
  2. Wola Szydłowska – 10 pkt. (10:2)
  3. Tartan Borowe – 6 pkt. (12:8)
  4. Inter Konopki -3 pkt. (11:18)
  5. FC Placuszki – 0 pkt. (0:15)

źródło i fot. Gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
luki ooo
luki ooo
1 miesiąc temu

fc placuszki totalne nooby

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x