Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przasnyska policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny


Policjanci z Wydziału Kryminalnego przasnyskiej komendy, poszukują mężczyzny ze zdjęcia. Ten może mieć związek z kradzieżą portfela, do której doszło 1 lipca 2022 roku w Przasnyszu.


1 lipca doszło do kradzieży portfela wraz z dokumentami oraz kartami bankowymi. Policja wytypowała mężczyznę, który może mieć związek z kradzieżą. Teraz publikuje jego zdjęcie.

Każdy kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc policji w ustaleniu tożsamości mężczyzny –  proszony jest o kontakt z przasnyską komendą pod numerem telefonu  47 7048200.

– W  tej sprawie można również skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej  lub komunikatora społecznościowego Messenger  – „Policja Przasnysz” – informuje Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

Policja gwarantuje pełną anonimowość.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x