Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dachowanie koło Turzy Małej [FOTO]


Dzisiaj (30 sierpnia) około godziny 16:30 na drodze 563 w okolicy skrzyżowania z drogą w kierunku Borowego, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i dostawczego. Prawdopodobnie podczas manewru wyprzedzania osobowy Ford Focus wypadł z drogi i dachował. Pojazdem podróżowały cztery osoby, w tym niepełnoletni w wieku 13 i 16 lat. Osoby podróżujące fordem opuściły pojazd o własnych siłach. Do momentu publikacji, zespół ratownictwa medycznego badał, czy nie odniosły one obrażeń. Ruch na drodze tymczasowo odbywa się w sposób wahadłowy. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z OSP Turza Mała oraz JRG Mława. Na miejscu jest także Policja.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x