Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie na „siódemce”. Zafirą w tył unieruchomionego Audi


fot.ilustracyjne


Wczoraj, kilka minut po północy na drodze ekspresowej nr 7 na wysokości Wiśniewa doszło do zderzenie osobowego Opla  z Audi. Ten ostatni pojazd uległ awarii i stał na poboczu „siódemki”. W pewnym momencie na jego tył najechał z dużą prędkością kierowca Opla Zafiry. Uszkodzone zostały oba pojazdy, a także bariera energochłonna. Na szczęście podczas zderzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z JRG Mława,  którzy odłączyli akumulatory w pojazdach i zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych.  Według nieoficjalnych informacji kierowca Opla był nietrzeźwy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x