Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To rekordzista. Kierował rowerem mając grubo ponad 5 promili


Nietrzeźwi za kierownicą to problem ogólnopolski, który dotyka nie tylko naszego powiatu. Borykają się z nim również i sąsiedzi. I właśnie w ostatnim tygodni na listę niechlubnych rekordzistów odnotowanych przez przasnyską policję wpisał się 35-letni mieszkaniec gminy Krasne, zatrzymany w  ubiegłym tygodniu w Żbikach. „Wydmuchany” wynik zadziwił nawet policjantów. Okazało się, że ów mężczyzna, kierując rowerem miał w organizmie 5,31 promila alkoholu.  


źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x